Логопедичне лото Асоціації 2 ч. Звуки [ж]-[ш], [ч]-[ч]. [ч]-[шч]

Логопедичне лото Асоціації 2 ч. Звуки [ж]-[ш], [ч]-[ч]. [ч]-[шч]
Доступность: На складе
В наличии
Навчальна книга - Богдан Производитель: Навчальна книга - Богдан
Код товара: 2005000010910
Автор: Рожнів
Формат: 210х300
Количество страниц: 60
ISBN: 2005000010910
Обложка: Запаковано в целофан
Вес: 300.00
Просмотров: 1771
10 или более 87.20 грн.

109.00 грн.

Описание товара Логопедичне лото Асоціації 2 ч. Звуки [ж]-[ш], [ч]-[ч]. [ч]-[шч]

Ігри та мовні завдання, розроблені логопедом, допоможуть виявити й виправити у дітей недоліки вимови окремих звуків, збагатити словниковий запас, розвинути зв’язне мовлення. У процесі гри розвиваються сприймання, пам’ять, увага, мислення, навички узагальнення і класифікації, спілкування.
Умови гри:
Ігровий комплект складається з основної картки, на якій зображено 6 предметних малюнків, і шести маленьких карток з обрамленням певного кольору. Малюнки слід об'єднувати за асоціативними ознаками. Варто звернути увагу, що кожен набір малюнків націлений на закріплення і автоматизацію вимови певних звуків.
Кожен гравець отримує одну велику картку. Маленькі картки розкладаються на столі зображенням вниз. Ведучий обирає маленьку картку, показує їі і називає. Учасники шукають на своїх великих картках зображення, яке асоціативно поєднується із продемонстрованою карточкою. Той, кому за кольоровим обрамленням і зв'язком між предметами дійсно підходить ця карточка, отримує ії і закриває нею відповідне зображення на великій картці, пояснюючи свій вибір. Слід також назвати звук, автоматизація вимови якого досягається. Коли одна основна картка буде заповнена, гравець отримує наступну велику картку з обрамленням іншого кольору.
Гра триває, доки на столі є картки.

Теги: Логопед

Отзывы товара Логопедичне лото Асоціації 2 ч. Звуки [ж]-[ш], [ч]-[ч]. [ч]-[шч]

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Доставка

Товары со скидкой

Последние