• Харьков, ул. Клочковская, 30 ( Книжный рынок)
  • info@umka-books.com
ВТ-ВС: 09:00-14:00
ПН: выходной

В корзине пусто!

Читаємо із задоволенням щодня. 3 клас

Читаємо із задоволенням щодня. 3 клас
На складе 50.00 50.00 грн.
10 или более 40.00 грн.
Производитель: Орион
Доступность: На складе
Автор Гайова
Формат 160х235
Количество страниц 144
ISBN 978-966-991-014-1
Обложка М'яка
Вес 220.00г
Размер 16.00см x 23.50см x 0.50см
Код товара: 9789669910141
Скидка 20% при заказе от 10 штук!
Минимальная сумма заказа 100 грн!
Бесплатная доставка товаров по всей Украине при заказе от 1000 грн!

Навчальний посібник є однією з перших спроб у вітчизняній методиці втілити принципово новий діяльнісно орієнтований підхід до викладання читання в початковій школі.
Посібник повністю відповідає Державному стандарту початкової освіти, вимогам, закладеним до Типових освітніх програм Нової української школи, концепції інтегрованого навчання, адже його мета - формування справжнього вдумливого читача, розвиток в учнів ключової компетентності - вміння вчитися і навичок функціонального читання.
У посібнику, що продовжує серію, розпочату в 1-2 класах, синтезовано різні форми навчальної літератури:  хрестоматію, інтерактивний посібник, а також робочий зошит із системою інтегрованих завдань. Наявні словнички подають тлумачення слів у доступній для дітей формі. Значна увага приділена словниковій роботі, яка носить розвивальний і пізнавальний характер, сприяє виробленню вміння уважно дослухатися до слів, досліджувати їх, з'ясовуючи спосіб їх творення, знаходити шляхи до розуміння їх лексичного значення. Таким чином цей навчальний посібник сприяє введенню в практику початкової школи елементів інтегрованого навчання української мови та читання, цілісного сприйняття світу.
Різножанрові тексти, в основі яких - твори сучасних вітчизняних письменників і письменниць, багатофункціональні. Вони містять широкий комунікативний, естетичний, виховний і пізнавальний потенціал. У посібнику багато уваги приділено роботі з медіатекстами, що відповідає концептуальним засадам Нової української школи.
Розроблена система завдань функціонального характеру і задіяно компетентнісний, особистісно зорієнтований і діяльнісний підходи.
Значна увага приділена розвитку творчих здібностей учнів, а також вмінню розпізнавати інформацію і працювати з нею.
Посібник містить оригінальні завдання для аудіювання, які становлять єдине ціле з роботою над запропонованими текстами.
Робота над проектами побудована так, що в учнів має пробуджуватися прагнення до самостійної пізнавальної і творчої діяльності.
Сучасний дизайн посібника, використання інтернет-посилань, звернення до особистого читацького досвіду й думки третьокласників і третьокласниць дозволяють широко й ефективно використовувати його у Новій українській школі, покликаній формувати успішну і щасливу особистість.

Написать отзыв