Слабо.

Слабо.
Есть в наличии
Готов к отправке
Навчальна книга - Богдан Производитель: Навчальна книга - Богдан
Код товара: 9789661039024
Автор: Жаклин Уилсон
Формат: 130х200
Количество страниц: 232
ISBN: 978-966-10-3902-4
Обложка: Мягкая
Длина: 20.00см
Ширина: 13.00см
Толщина: 2.00см
Вес: 170.00г
Просмотров: 2421
70.00 грн.

Описание Слабо.

Повість «Слабо» Джаклін Вілсон із серії тих, які розповідають про «неправильних» дітей, як Пеппі-Довгопанчоха або ж Адріан МоулГоловна героїня твору, Трейсі Бікер, виховується з прийомною мамою Кам. Дівчинка змалечку розуміє, що родинна ідилія  це ідеал, але аж ніяк не норма сьогоднішнього світу, в якому дитина може не знати батька, в якому мати може бути позбавлена права на неї, в якому є купа інших проблем, які формують у дитини відповідне ставлення до навколишнього. Так, мати ніби й любить Трейсі, але водночас прагне влаштувати і свої потрощене життя. Вона не готова віддати геть усю себе дитині. Трейсі, як «доросла дитина», розуміє, що годі чекати на ідилію і дивитися на маму в рожевих окулярах. Тому й повертається до своєї прийомної мами Кам, яка, попри все, любить це розбишакувате дівчисько. Кам не може дати Трейсі усього, що та хоче (люди не вирощують грошей на деревах), але вона готова віддати тепло свого серця. Навіть усвідомлюючи, що ця дівчинка з тих, які не подякують за це відверто…

Трейсі  «дитина вулиці». Вона боїться бути доброю, боїться показувати ліричні сторони свого «Я». Боїться, бо світ зробить їй боляче й відкине. Вона не любить школи, свариться з Кам, але у фіналі опиняється не потрібною і своїй біологічній матері. Принаймні на якомусь етапі життя. Трейсі  з тих дітей, яких світ покинув напризволяще. Вона  дитинка-аутсайдер, яка за агресивною поведінкою і бунтівним хлопчачим характером (а звідки в дівчини, яка не має «нормальної родини» візьметься дівчачий характер?) ховає внутрішню незахищеність і слабкість.

 Серед друзів Трейсі  Санді і Футбол. Перший  «запущена дитина» багатих батьків, які, заклопотані бізнесом, напевно, втратили справжній зв’язок із сином. Другий  хлопець-розбишака, чимсь подібний до Трейсі, бо в нього також проблеми із матір’ю. Санді ховається від школи, бо на уроках фізкультури з нього знущаються інші хлопці. Він  «ботан» у їхньому сприйнятті. Насправді читач розуміє, що Санді  цікавий хлопець, здатний на дивацтва. Маючи кволе здоров’я, він усе одно готовий зробити найпришелепуватіший вчинок, щоб показати, що йому «не слабо!». Футбол  антипод, сильний і спортивний, він також має серце, яке, проте, змушений ховати. Бо в сучасному світі людина, яка має серце, подеколи сприймається як біла ворона. А Футбол і Санді, та й Трейсі також не хочуть бути білими воронами, вони прагнуть бути такими, як є, і щоб їх розуміли й любили.

 Соціальні проблеми даються взнаки: діти стають менш говіркими, закритими для дорослих, вони живуть у власному світі, який створили в закинутому домі, про який ніхто з батьків не знає. Лише там їх ніхто не чіпає.

 Повість справді буде цікавою сучасним підліткам, які шукають себе, бояться показати свій справжній внутрішній світ і тікають від батьків, школи та інших проблем до закинутих будинків.

 

Теги: Повесть, Уилсон

Характеристики Слабо.

Информация о товаре
Код товара: 9789661039024
Вес 170.00г
(Д x Ш x В) 2.00см x 13.00см x 20.00см

Отзывы Слабо.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Рекомендуемые товары

Рекомендуемые товары

Товары со скидкой