• Харьков, ул. Клочковская, 30 ( Книжный рынок)
  • info@umka-books.com
ВТ-ВС: 09:00-14:00
ПН: выходной

В корзине пусто!

Історія Трейсі Бікер

Історія Трейсі Бікер
На складе 59.00 59.00 грн.
10 или более 47.20 грн.
Производитель: Навчальна книга - Богдан
Доступность: На складе
Автор Жаклин Уилсон
Формат 130х200
Количество страниц 192
ISBN 978-966-10-1126-6
Обложка Мягкая
Вес 165.00г
Размер 13.00см x 20.00см x 1.00см
Код товара: 9789661011266
Скидка 20% при заказе от 10 штук!
Минимальная сумма заказа 100 грн!
Бесплатная доставка товаров по всей Украине при заказе от 1000 грн!

Знайомство із книгами Джаклін Вілсон – це початок великої любові, бо якщо ви прочитаєте хоча б одну книгу цієї авторки, то через місяць-другий на вашій книжковій полиці з’являться усі книжки із серії "Дівчатка Джаклін". 

Трейсі Бікер 10 років і 2 місяці, у неї чорне і неслухняне волосся, ще й стирчить на всі боки, її улюблений колір криваво-червоний, а шкіра вкривається плямами, коли вона об"їсться солодощами. Звичайна собі дівчинка. Трейсі живе у сиротинці. Ні, її мама жива.  Та й тато теж (хоча вона його й ніколи не бачила). Мама трейсі – гарна і стильна, а ще вона - голлівудська акторка! Видатна крута голлівудська акторка! І скоро приїде на своїй машині та забере доньку із притулку! Не вірите? І добре робите…

Трейсі не завжди жила тут, колись  у неї було дві прийомні родини -  спочатку тітка Пеґґі й дядько Сід, але вони швидко спекалися гіперактивної та проблемної дівчинки. Потім її вдочерила інша пара – Джулія і Тед. "Вони були молоді й веселі, купили мені велосипеда і я вже було думала, що усе в нас вийде, що я з ними жити, - пише дівчинка у своєму щоденнику. - Тому поводилася чемно-пречемно і робила, що вони мені казали, думала, вони мене триматимуть, аж доки мама за мною не повернеться, та потім... Не хочу й писати. Коротше, вони мене витурили, А Я Ж НІЧОГО НЕ ЗРОБИЛА! Я була така люта, що навіть роздовбала зі злості свого велосипеда, тож узагалі ні з чим залишилася. Тепер я знов у сиротинці, мене рекламують в газетах, але ніхто мене не хоче. Мабуть, це справа безнадійна... А мені по барабану! Однаково, скоро по мене мама приїде".

Непрості теми для дитячої книги. Притулок, проблеми, перехідний вік, конфлікти у дитячому колективі, питання всиновлення і розлучень… Чимало українців досі намагаються уникати таких тем, ховаючи, як страуси, голову у пісок. Мовляв, моя хата скраю, я нічого не знаю, і такі книги – не для дітей! А даремно. Адже психологи давно визнали – дитячі книги – це своєрідний "тренажер" для дитячої психіки, і переживши якусь проблему на сторінках книги, вона буде готовою до реального життя.  А найголовніше в історії про Трейсі Бікер (як, власне, у ВСІХ книгах Джаклін Вілсон) – що в кінці тунелю завжди сяє сонце. Що вихід є із кожної, навіть найскладнішої, проблеми. І дитина, прочитавши й осягнувши це, не опускатиме руки, що би не трапилося; розумітиме, що коли Трейсі Бікер змогла, то й люба дівчинка – запросто зможе досягти хепі-енду в кожній, здавалося б, найбезвихіднішій ситуації. Тому читайте.

Написать отзыв

Рекомендуемые товары