Читаємо із задоволенням щодня. 2 клас

Читаємо із задоволенням щодня. 2 клас
Доступность: На складе
В наличии
Орион Производитель: Орион
Код товара: 9786177712441
Автор: Гайова
Формат: 162х240
Количество страниц: 144
ISBN: 978-617-7712-44-1
Обложка: М'яка
Вес: 150.00
Просмотров: 835
10 или более 48.00 грн.

60.00 грн.

Описание товара Читаємо із задоволенням щодня. 2 клас

Посібник «Читаємо із задоволенням щодня» є принципово новим видом навчального посібника з літературного читання, у якому поєднано функції і хрестоматії, і навчального посібника, і робочого зошита з літературного читання. У свій посібник автори помістили  переважно твори  сучасних авторів, а з творів, знайомих дитині письменників, дібрали  маловідомі тексти (наприклад, Олена Пчілка «Дрібненькі грушки»), яких згідно з дослідженнями бракує у чинних підручниках літературного читання.
Родзинкою даного зошита-посібника є не тільки принцип добору нових, цікавих юному читачеві текстів, а й оригінальна, цікава післятекстова робота. Завдання після прочитаного тексту мають широкий діапазон діяльності школяра, а саме: малювання, вибір відповіді із запропонованих, дискусія, вибір зайвого із обґрунтуванням, словникова робота, творча робота й багато інших форм роботи, що розвивають навички вдумливого читання.
Дуже цінним є формування у дітей уміння складати загадки. Автори розписали цю роботу покроково з конкретними прикладами.
Навчальні проекти зараз широко використовуються у сучасному навчанні, але лише у цьому посібнику учневі детально пояснено, як створити проект і для чого він потрібен.
Ще однією родзинкою видання є посилання на Інтернет-ресурс із конкретною адресою з метою знайомства з новими творами, спілкування з письменниками. Важливо, що до процесу читання й осмислення прочитаного залучаються і батьки.
У посібнику приділена увага всім літературним жанрам, які передбачені прграмою з літературного читання для 2 класу. З цього погляду цікавою є пропозиція дітям познайомитись із новою для багатьох газетою «Колосочок».
Твори для посібника підібрані з великою любов’ю. Вони всі захоплюючі, а післятекстові завдання роблять акцент на найцікавіших епізодах.
У цьому посібнику є також тексти та завдання для тренувальних робіт з аудіювання, оскільки розуміння тексту є головною вимогою для подальшої роботи з ним.

Теги: Тексты для чтения

Отзывы товара Читаємо із задоволенням щодня. 2 клас

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Доставка

Товары со скидкой

Последние