Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь

Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь
Доступность: На складе
В наличии
АССА Производитель: АССА
Код товара: 9786177660735
Автор: Ольга Мігель
Формат: 125х200
Количество страниц: 560
ISBN: 978-617-7660-73-5
Обложка: Тверда
Вес: 300.00
Просмотров: 499
10 или более 152.00 грн.

190.00 грн.

Описание товара Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь

Аліса звикла переховуватися й утікати від чудовиськ, які вже рік наступають на п’яти. Та вона точно не очікувала опинитися у світі, де магія — щось буденне, а на межі сну та смерті стоїть безкінечна стіна-в’язниця. Головну таємницю цього химерного місця знають лише сотня круків-магів, для яких джерелом чарівної сили є останній передсмертний подих. Але що робити, коли шлях додому закритий, а над новим домом нависла небезпека? Адже кошмари, які чекали свого часу тисячі років, кидають їй смертельний виклик...


«Крук та Чорний Метелик» — це пригодницьке фентезі від української письменниці Ольги Мігель. З кожною новою сторінкою роману читач разом із головною героїнею читач занурюватиметься в атмосферу нового світу, розгадуватиме змови та підступи, щоб відхилити загрозу, рівних якій країна Ануара не бачила вже кілька тисяч років.


Ольга Мігель — письменниця з Кропивницького, неодноразова призерка конкурсів  «Коронація слова» та «Брама». Працює в жанрах фантастики, фентезі та містики. Авторка романів «Сновида»,  «Мисливці за міськими легендами»,  тетралогії  «Крук та Чорний Метелик».

Теги: Мигель

Отзывы товара Крук та Чорний Метелик. Голос давніх сновидінь

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Доставка

Товары со скидкой

Последние