Школа

Школа

Компания «Издательский дом« Школа » основана 2002 году. Постоянные директора издательства в течении всего времени его существования - Андрей и Василий Федиенко. Основные направления развития - книгоиздательская деятельность и оптовая торговля книгами собственного производства. Название «Школа» в полной мере отражает направление работы и тематику книг, которые здесь издаются, - это литература для развития, обучения, познания нового и еще неизвестного. И все это - для детей. Детей от младшего дошкольного до старшего пожилого. Ведь учиться и познавать новое никогда не поздно!

 

Easy english Ігри, вірші, перші слова
48.00 грн.
На складе Код товара: 9789664294567
     У наш час знання англійської мови — вже не примха чи хобі, а часто необхідність. І закладати підґрунтя майбутнього володіння мовою слід якомога раніше, використовуючи колосальну здібність дошкільнят до вивчення мов. Мета цього посібника — у доступній та цікавій формі ознайомити дитину з першими англійськими словами і сталими виразами. У посібнику наведено теми з розвитку усного мовлення дитини, що починає вивчати англійську. Тут ви знайдете також навчальні ігрові завдання,..
Easy english Игры, стихи, первые слова
48.00 грн.
На складе Код товара: 9789664295113
     В наше время знание английского языка - уже не прихоть или хобби, а часто необходимость. И закладывать основы будущего владения языком следует с детства, используя колоссальную способность дошкольников к изучению языков. Цель нашего пособия - в доступной и интересной форме познакомить ребенка с первыми английскими словами и устойчивыми выражениями. В пособии изложены основные темы по развитию устной речи ребенка 4-7 лет. Здесь вы найдете обучающие игровые задания, выполняя..
Англійські прописи Експрес-шаблон
20.00 грн.
На складе Код товара: 9789664296172
Ідея посібників серії «Експрес-шаблон» — максимум користі при невеликому обсязі. Наші зошити вирізняються найвищою якістю методичного наповнення та поліграфічного виконання. Кольори та товщини ліній дібрано таким чином, аби зменшити навантаження на зір дитини і зробити навчальний процес якомога комфортнішими. Зошит може бути використаний як посібник з письма при вивченні англійської мови та покращення почерку в букварний та післябукварний період, а також для додаткових занять з пис..
Англійські прописи Напівдруковані та каліграфічні шрифти
28.00 грн.
На складе Код товара: 9789664295649
Пропоновані прописи допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання прописних та друкованих букв англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні образи букв та зроблять заняття цікавішими. Посібник адресовано всім, хто бажає навчитися писати англійською правильно та із задоволенням...
Англійська мова 1 клас. Прописи
20.00 грн.
На складе Код товара: 9789664290958
Пропоновані прописи допоможуть усім бажаючим оволодіти навичками правильного написання прописних букв англійського алфавіту. Спеціально розроблені завдання допоможуть краще засвоїти графічні образи букв та зроблять заняття цікавішими...
Английский словарик 1-4 классы
35.00 грн.
На складе Код товара: 9789664290781
Тетрадь-словарик состоит из нескольких разделов. Тематический англо-украинский споварик содержит лексику, предусмотренную для усвоения школьниками этого возраста в соответствии с действующими учебными программами. Приведенные полные русский и английский алфавитные указатели позволяют быстро найти нужное слово. Даны также необходимые грамматические и транскрипционные сведения. Отдельной частью тетради являются страницы с графической основой для самостоятепьного ведения словарика ребенком.Содержан..
Буквар "Читайлик" (малий, м'який)
48.00 грн.
На складе Код товара: 9789664291238
Мета посібника, буквар "Читайлик", — формування у дитини початкових навичок читання. Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, оволодінні звуковим та складовим аналізом і синтезом, розширить словниковий запас дитини. Дитина здобуде уявлення про такі поняття, як звук, буква, наголос, основні види слів, речення і т.д. Заняття з букварем також будуть сприяти розвиткові сприйняття навколишнього світу, уваги, пам’яті, мислення і мовленнєвих навичок...
Буквар "Читайлик". Малий (тверда)
85.00 грн.
На складе Код товара: 9789664294871
Посібник допоможе в розвиткові фонематичного слуху, оволодінні звуко-буквенним аналізом, розширить словниковий запас, дасть уявлення про поняття: звук, буква, склад, наголос, основні види слів, речення тощо. Заняття за "Букварем" стимулюватимуть також розвиток сприйняття, уваги, пам'яті, мислення та мовленнєвих навичок. Зручний невеликий формат дає можливість брати посібник з собою в дорогу чи на відпочинок, займатися за ним на прогулянці...
Буквар читайлик для дошкільнят Великий тверда
170.00 грн.
На складе Код товара: 9789664290026
     Мета посібника — формування у дитини початкових навичок читання. Він допоможе в розвиткові фонематичного слуху, оволодінні звуковим та складовим аналізом і синтезом, розширить словниковий запас дитини. Дитина здобуде уявлення про такі поняття, як звук, буква, наголос, основні види слів, речення і т.д. Заняття з букварем також будуть сприяти розвиткові сприйняття навколишнього світу, уваги, пам’яті, мислення і мовленнєвих навичок. ..
Буквар читайлик. Великий ( м )
60.00 грн.
На складе Код товара: 9789664290446
     Посібники серії орієнтовані на дітей 4-6 років (залежно від рівня попередньої підготовки) та охоплюють практично всі напрямки підготовки до школи – буквар, математика, логіка, розвиток навичок читання та правильної вимови звуків, початкові знання про Землю та космос тощо. Посібники стануть дійсно найкращим подарунком для маленьких та допитливих майбутніх геніїв.       Мета посібника - формування у дитини початкових навичок читання. Він допоможе в розв..
Показано с 1 по 10 из 113 (всего 12 страниц)