Комплексная подготовка к школе


 

Академія дошкільних наук для дітей 1-2 років
225.00 грн.
На складе Код товара: 9786177877058
 «Академія дошкільних наук для дітей 1-2 років» — книга, яка підготована за допомогою досвідчених педагогів і психологів, стане незамінним помічником у навчанні та розвитку малюка на другому році життя. Завдання орієнтовані на реальні можливості дітей цього віку.Книга:- допоможе розвинути пам’ять, уяву, увагу, мовлення і логіку дитини;- навчить малюка малювати долоньками та пальчиками, що сприятиме розвитку дрібної моторики...
Академія дошкільних наук для дітей 2-3 років
225.00 грн.
На складе Код товара: 9786177877041
 «Академія дошкільних наук для дітей 2-3 років» — книга, яка підготована за допомогою досвідчених педагогів і психологів, стане незамінним помічником у навчанні та розвитку малюка на другому році життя.Завдання орієнтовані на реальні можливості дітей цього віку. Їхнє виконання допоможе:- познайомити малюка з формами і кольорами, літерами і навколишнім світом,- розвинути пам’ять, увагу, уяву, мовлення і логіку,- сприятимуть розвитку дрібної моторики та підготовці руки до писання.Збірка з..
Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років
180.00 грн. 225.00 грн.
На складе Код товара: 9786177670147
«Академія дошкільних наук для дітей 3-4 років» допоможе максимально розвинути інтелект дитини, її кругозір, пізнавальні здібності та структурне мислення. Завдання орієнтовані на реальні можливості дітей цього віку.  Книга складається з дев'яти розділів. Кожен з них включає цикл занять, спрямованих на опрацювання певних знань і навичок трирічного малюка, і закінчується блоком перевірочних знань. З трьох років провідним видом діяльності дитини стає гра, тому завдання в пос..
Академія дошкільних наук: підготовка до школи
225.00 грн.
На складе Код товара: 9786177670123
Усі батьки мріють про те, щоб їхня дитина успішно навчалася у школі. І для цього вони готові  на все можливе й неможливе. Та для впевненого старту майбутньому першокласнику потрібні не стільки суперзнання, скільки супербажання йти до школи і суперпідтримка рідних. Дитина повинна відчувати впевненість, а не страх. І саме тому головна мета цієї книги — ЗАЦІКАВИТИ. Усі основні теми подано в ігровій формі — з яскравими ілюстраціями та нестандартними завданнями. Матеріал ..
Альбом з розвитку мовлення 1,5 - 3 роки
60.00 грн.
На складе Код товара: 9789664624159
    Альбом з розвитку мовлення для малят.      Комплексна система занять з розвитку мовлення з дітьми від півтора до трьох років. Посібник дозволить сформувати у дитини правильне мовлення. Послідовно виконуючи вправи, ви допоможете малюкові перейти від розуміння мовлення до вимовляння спочатку окремих звуків та слів, а потім цілих фраз та коротких речень. Авторська методика, успішно перевірена на дітях, дозволить виявити та усунути можливе мовленнєве відставання. ..
Бульбашки. Вивчаємо кольори
34.00 грн.
На складе Код товара: 9786177385539
Книга з наліпками «Бульбашки. Вивчаємо кольори» — це водночас весела гра та корисна розвага для розвитку малюка! Яскраві бульбашки — це різнокольорові кружечки, які треба знайти та наклеїти на малюнки. Таке заняття допоможе дитині засвоїти основні кольори. А коротенькі віршики, якими доповнені малюнки, зможуть запам’ятати навіть малюки. «Бульбашки» — це: круглі наліпки, які зручно наклеювати маленьким пальчикам; цікаві завдання для тренування пам’яті та спостереж..
Бульбашки. Розвиваємо увагу
34.00 грн.
Нет в наличии Код товара: 9786177660063
Книга з наліпками «Бульбашки. Розвиваємо увагу» — весела та корисна гра для допитливих малюків. Яскраві бульбашки — це різнокольорові кружечки,  які треба знайти та наклеїти на малюнок. Виконуючи веселі завдання, дитина повторить назви кольорів та навчиться концентрувати увагу, а також завдяки веселим віршикам на кожній сторінці поповнить свій лексичний запас і потренує пам’ять. «Бульбашки» — це: круглі наліпки, які зручно наклеювати маленькими пальчиками; ..
Веселе літо. Зошит майбутнього першокласника
30.00 грн.
На складе Код товара: 9789660727199
У зошиті, веселе літо, зошит майбутнього першокласника, запропоновано завдання навчального та розвивального характеру, які допоможуть дошкільникам провести весело, цікаво та змістовно літній час, в ігровій формі повторити вивчений у дитячому садку матеріал та підготуватися до навчання в першому класі...
Головоломки-наліпки. Африка
33.00 грн.
На складе Код товара: 9786177877140
 Вивчати казкових персонажів граючись, легко! «Головоломки-наліпки» створені, щоб потішити вашого малюка.У книзі зібрано 7 цікавих головоломок і 96 яскравих наліпок. Дитина проявлятиме кмітливість і спостережливість під час пошуку потрібних пазлів. Барвиста книжка допоможе малюкові розвинути дрібну моторику, точність рухів, логіку та увагу.Дитина зможе самостійно підбирати необхідні пазли, гратися і вивчати казки. Такий метод найкраще сприяє засвоєнню нових знань. Ця книга неодмінно сподоба..
Головоломки-наліпки. Казки
33.00 грн.
На складе Код товара: 9786177877157
 Вивчати казкових персонажів граючись, легко! «Головоломки-наліпки» створені, щоб потішити вашого малюка.У книзі зібрано 7 цікавих головоломок і 96 яскравих наліпок. Дитина проявлятиме кмітливість і спостережливість під час пошуку потрібних пазлів. Барвиста книжка допоможе малюкові розвинути дрібну моторику, точність рухів, логіку та увагу.Дитина зможе самостійно підбирати необхідні пазли, гратися і вивчати казки. Такий метод найкраще сприяє засвоєнню нових знань. Ця книга неодм..
Показано с 1 по 10 из 58 (всего 6 страниц)

Товары со скидкой

Последние