Гра розважальна «Мафія»

Гра розважальна «Мафія»
Доступность: На складе
В наличии
STRATEG Производитель: STRATEG
Код товара: 4820175998966
Формат: 185х230
ISBN: 482-017-59-9896-6
Обложка: Коробка
Вес: 250.00
Просмотров: 509
82.50 грн.

Описание товара Гра розважальна «Мафія»

«Мафія» давно відома і всіма улюблена настільна гра, яка підходить для великих і не дуже компаній. Рольова гра з психологічним ухилом дозволяє не тільки весело і цікаво провести час в компанії друзів, але і дає можливість дитині розкрити свої таланти в невимушеній і дружній обставі. Після призначення ведучого і розподілу ролей починається найцікавіше. Хто переможе у вічній сутичці між добром (мирні жителі) і злом (мафія) залежить від кожного гравця.

Настільна гра «Мафія» дозволяє залучити від 4 до 16 осіб. Ілюстровані картки роблять гру більш насиченою та емоційною. На свій розсуд гравці вибирають варіанти гри — це може бути класична гра або розширена з діями, запропонована комплектація дозволяє використовувати обидва варіанти. Для тих, хто грає вперше або трохи забув правила, передбачена докладна інструкція, в якій можна знайти правила гри та повний опис ролей. В ігровому процесі активно залучені розумовий процес і уява, розвивається логічне мислення, аналітичні здібності, уважність і спостережливість.

Вік: 8+;

Кількість гравців: від 7 до 16;

У комплекті: 16 карток з персонажами (1 ведучий, 3 мафіозі, 1 перевертень, 1 маніяк, 1 жінка-кішка, 1 ніндзя, 1 доктор, 1 комісар, 1 детектив, 1 шпигун, 4 мирних жителів) і 26 карток з діями та інструкція.

Отзывы товара Гра розважальна «Мафія»

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Доставка

Товары со скидкой

Последние