Набір для творчості Містер тісто – творчий столик.

Набір для творчості Містер тісто – творчий столик.
Доступность: Нет в наличии
Нет в наличии
STRATEG Производитель: STRATEG
Код товара: 4820220560117
Формат: 450х440
ISBN: 482-022-05-6011-7
Обложка: Коробка
Длина: 44.00см
Ширина: 45.00см
Толщина: 11.00см
Вес: 3 300.00г
Просмотров: 611
900.00 грн.

Описание Набір для творчості Містер тісто – творчий столик.

Яскравий і привабливий столик "Містер тісто — творчий столик" - це зручне місце для зайняття ліпленням. Спеціальне тісто і велика кількість пристосувань і аксесуарів допоможуть малюкові створити безліч різних видів вкусняшек, тістечок і солодощів. Незвичайні та привабливі вироби допоможуть відтворити спеціальні форми, у тому числі й об'ємні 3d, морожениця, вафельниця і кухонне начиння. Поверхня столика є великою кількістю фігурних форм і має кріплення для установки кухонного начиння. Можна сфантазувати будь-який вид смачного пригощання і виліпити його зі спеціального тіста. Для сервування передбачені тарілки, скляночки, вилки і ложечки. Для розвитку творчих здібностей і фантазії дитини в наборі усе необхідне для маленького стиліста і перукаря — ножиці та прес для виготовлення стильних аксесуарів і зачіски. За допомогою приладдя дитина зможе надати креативному зовнішньому вигляду фігуркам, на яких він зможе проводити усі стилістичні експерименти. Обмежень немає — тільки фантазія і бажання! Можна створити будь-яку зачіску і виліпити її зі спеціального тіста. Тісто дуже пластичне, різні кольори легко змішуються, воно не бруднить руки та може набувати будь-якої форми. Має яскраві кольори й абсолютно безпечно. Склад тесту : вода, пшеничне борошно, сіль, консервант, барвник, олія, хлорид кальцію, сорбат калію. У наборі є спеціальні місткості для зберігання тесту або готових виробів від висихання.

Вік: 5+;

Комплект 67 предметів:

Тісто для ліплення: 4 контейнери по 100 г., 22 стіки по 20 г., 5 ємкостей для зберігання

Столик: стільниця 2 шт., ніжки 4 шт.

Морожениця 1 шт., ручка 1 шт., прес для морожениці 1 шт., насадки 2 шт., підставка 1 шт.

Прес 1 шт., формочки для пресу 2 шт., фігурки-формочки 4 шт., вафельниця 1 шт., чоловічки 2 шт., ніжки-насадки 2 шт., ножиці 1 шт.

Кухоний набір: тарілки 2 шт., стаканчики 2 шт., стаканчики з ніжками 2 шт., ножі 2 шт., лопатки 2 шт., виделка 1 шт., скалка 1 шт.
 

При заказе на сумму от 1000 грн. - бесплатная доставка по Украине

Отзывы Набір для творчості Містер тісто – творчий столик.

Нет отзывов об этом товаре.

Написать отзыв

Товары со скидкой

Последние